News from Exertis

Exertis EXPO 11. marraskuuta 2021

Wednesday 16th June 2021

Lopulta! Exertis EXPO 11. marraskuuta 2021

Exertis Nordics on valittu RealWear viralliseksi jakelijaksi

Tuesday 16th March 2021

RealWear - vain Exertis Nordics

Exertis EXPO järjestetään 11. marraskuuta 2021

Friday 12th February 2021

Exertis EXPO järjestetään 11. marraskuuta 2021

CES siirtyy digitaaliseksi vuonna 2021

Thursday 21st January 2021

CES siirtyy digitaaliseksi vuonna 2021

On ollut äärimmäinen tilikauden ensimmäinen puolisko

Thursday 19th November 2020

On ollut äärimmäinen tilikauden ensimmäinen puolisko

All time high i september

Wednesday 14th October 2020

All time high i september

Exertis Pro AV goes global

Friday 2nd October 2020

Exertis Pro AV goes global

LEHDISTÖTIEDOTE 2020-08-17

Monday 17th August 2020

Christer Svärd aloittaa Exertis Nordicsin uutena toimitusjohtajana

Meet our new partner - Poly

Friday 3rd July 2020

LEHDISTÖTIEDOTE 20-07-03

Daniel Johnsson päättää erota Exertis CapTechin toimitusjohtajan tehtävästä

Tuesday 30th June 2020

LEHDISTÖTIEDOTE 20-06-30

PCS

Exertis EXPO

One of the biggest reseller events in the Nordics.
11 november, Eriksbergshallen in Gothenburg.

Read more

Exertis stöttar CBRE & PLAN i Sierra Leone

Se filmen om seglingen som samlade in pengar för att hjälpa 135 000 barn.